Ubezpieczenia turystyczne

Każdy z nas wie, że podróże to nie tylko wypoczynek, zwiedzanie innych krajów i poznawanie kultur, ale czasem również praca.
Wraz z wydłużeniem czasu przebywania za granicą zwiekszają się szanse ulegnięcia nieszczęśliwemu wypadkowi, które niesie za sobą życie codzienne.

Konsekwencją nagłego wypadku może być długotrwałe leczenie, któremu musimy poddać się w innym kraju, a w zależności od skali obrażeń może wiązać się to z kosztami wręcz nieosiągalnymi do spłaty przez statystycznego obywatela.

Nie narażaj sie na zbędne koszty leczenia za granicą czy finansowe konsekwencje wypłaty zadośćuczynienia za szkody na osobie i rzeczy, które możesz wyrządzić.
Wykup ubezpieczenia turystycznego to nie tylko zdrowy rozsądek, ale również inwestycja w dobre samopoczucie podczas podróży, wypoczynku czy pracy za granicami Polski.

Przyjdź do nas i po zapoznaniu się z zakresem wariantów ubezpieczenia i naszej odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, podejmij słuszną decyzję o zabezpieczeniu swojego zdrowia i portfela podczas pobytu za granicą.

Aktualności

Zmiana adresu biura!
Nowy adres:
ul. Prusa 44
50-319 Wrocław
Allianz