Ubezpieczenia komunikacyjne

Wszystkie pojazdy uprawnione do poruszania się po polskich drogach muszą być ubezpieczone w zakresie odpowiedzialności cywilnej. Nie ma znaczenia czy pojazd należy do osoby często przemieszczającej się czy trzymany jest w garażu i wyjeżdża z niego bardzo rzadko. Każdy kierowca wie również, że ubezpieczenie OC nie chroni sprawcy wypadku, a jedynie osoby trzecie przez niego poszkodowane. Dlatego też warto wykupić ubezpieczenie NNW, które pozwoli na wypłatę odszkodowania z tytułu uszczerbku na zdrowiu zarówno kierowcy, jak i wszystkich pasażerów podróżujących pojazdem.
W razie wypadku, zarówno na terenie Polski, jak i za granicą, możemy liczyć na pomoc w zakresie holowania i usługi naprawy pojazdu, wykupując usługi Assistance.
Jeśli nasz samochód jest pojazdem wartościowym i chcemy zabezpieczyć się przed kradzieżą czy kosztami drogich części zamiennych wskutek awarii czy wypadku możemy również wykupić ubezpieczenie Autocasco.

W naszej placówce mogą Państwo ubezpieczyć swoje pojazdy, licząc na fachową pomoc merytoryczną i dobranie ochrony towarzystwa, najbardziej korzystnego pod względem zakresu ochrony i ceny ubezpieczenia. Honorujemy również zniżki Bonus Malus uzyskane w innych towarzystwach ubezpieczeniowych oraz udzielamy zniżek za kontynuacje ubezpieczeń.

Aktualności

Zmiana adresu biura!
Nowy adres:
ul. Prusa 44
50-319 Wrocław
Allianz