Ubezpieczenia komunikacyjne

Wszystkie pojazdy uprawnione do poruszania się po polskich drogach muszą być ubezpieczone w zakresie odpowiedzialności cywilnej. Nie ma znaczenia czy pojazd należy do osoby często przemieszczającej się czy trzymany jest w garażu i wyjeżdża z niego bardzo rzadko.

Każdy kierowca wie również, że ubezpieczenie OC nie chroni sprawcy wypadku, a jedynie osoby trzecie przez niego poszkodowane. Dlatego też warto wykupić ubezpieczenie NNW, które pozwoli na wypłatę odszkodowania z tytułu uszczerbku na zdrowiu zarówno kierowcy, jak i wszystkich pasażerów podróżujących pojazdem.

W razie wypadku, zarówno na terenie Polski, jak i za granicą, można liczyć na pomoc w zakresie holowania i usługi naprawy pojazdu, wykupując usługi Assistance.

Jeśli samochód jest pojazdem wartościowym można zabezpieczyć się przed kradzieżą czy kosztami drogich części zamiennych wskutek awarii czy wypadku, kupując ubezpieczenie Autocasco.

Mogą Państwo ubezpieczyć swoje pojazdy, licząc na fachową pomoc merytoryczną i dobranie ochrony najbardziej korzystnej pod względem zakresu i ceny . Honorowane są również zniżki uzyskane w innych towarzystwach ubezpieczeniowych.

Aktualności

Я говорю на русском языке.
#Zostanwdomu
Ubezpieczenie możesz kupić bez wychodzenia z domu.
Formalności możemy załatwić zdalnie przez telefon i internet.
Zmiana adresu www!
Nowa strona www i jej nowy adres:
http://ubezpieczenia-wroclaw.com.pl
Zmiana adresu biura!
Nowy adres:
ul. B. Prusa 44
50-319 Wrocław

Tel. +48 501 456 464

grazyna_kosciukiewicz_biuro.jpg